• Prihlasovanie a odhlasovanie stravy

adresa: ŠJ pri ZŠ Hany Zelinovej, Čachovský rad 34, 03861 Vrútky

ÚHRADA STRAVNÉHO – BEŽNÉ STRAVOVANIE

Číslo účtu pre platbu stravy: SK27 0200 0000 0016 3039 8353
        Variabilný symbol = evidenčné číslo stravníka - bude stravníkovi pridelené po odovzdaní prihlášky na stravovanie u vedúcej školskej jedálne.
        Tento údaj je veľmi dôležitý nakoľko sa jedná o údaj, ktorý zabezpečí správne priradenie platby stravníkovi – prosím neuvádzajte iné číselné údaje.
        Správa pre prijímateľa – účel platby alebo poznámka: uviesť priezvisko a meno dieťaťa/žiaka a triedu dieťaťa/žiaka – prosím neuvádzajte meno rodiča alebo iné poznámky.

!NEUHRADENÉ STRAVNÉ = NEPOSKYTNUTIE STRAVY!

PRIHLASOVANIE A ODHLASOVANIE  STRAVOVANIA

Prihlasovanie bude vykonané automaticky školskou jedálňou.

!ZA NEODOBRATÚ, ALEBO VČAS NEODHLÁSENÚ STRAVU SA NÁHRADA NEPOSKYTUJE, SPÄTNE SA STRAVA ODHLÁSIŤ NEDÁ!

!POZOR!

V prípade náhleho ochorenia stravníka je možné stravu odobrať  len prvý deň do obedára a to v čase od 13:30 do 13:45 hod. Ostatné dni je rodič povinný odhlásiť dieťa/žiaka zo stravy, odobrať stravu do obedára už nie je možné. Dieťa, ktoré nie je prítomné na vyučovacom procese, nárok na stravu nemá!

ÚPLNÉ ODHLÁSENIE SA ZO ŠKOLSKÉHO STRAVOVANIA

a) stravník, ktorý chce ukončiť v priebehu školského roka stravovanie v školskej jedálni odovzdá v kancelárii vedúcej školskej jedálne oznámenie o ukončení stravovania – tlačivo oznámenia nájdete na webovej stránke školy pod „Školská jedáleň“,

b) v prípade ukončenia stravovania – v priebehu školského roka, sa vyúčtovanie platieb (preplatok stravného) uskutoční len na základe žiadosti o vrátenie preplatku – tlačivo žiadosti nájdete na webovej stránke školy pod „Školská jedáleň“.

TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE

Žiadosť o ukončenie stravovania