• Exkurzia

• Dňa 22. 1. 2024 sa žiaci 9. A triedy zúčastnili exkurzie na Spojenej škole v Martine. Žiaci boli rozdelení do dvoch skupín. Jedna skupina pracovala v sekcii kovovýroba a druhá v sekcii elektronika. V oboch skupinách mali páni učitelia pripravené pre žiakov obrázkové návody a potrebné pomôcky. Ešte predtým, ako sa žiaci pustili do práce, nás do tematiky uviedol výklad a prezentácia, za ktoré veľmi pekne ďakujeme. Následne si už žiaci mohli prakticky vyskúšať jednotlivé úlohy a zhodnotili, že to na začiatku vôbec nebolo jednoduché, ale postupne im jednotlivé kroky nerobili žiaden problém.

• Výsledky zberu papiera

• Do súťaže v zbere papiera sa zapojili žiaci síce s menšou účasťou ako do zberu gaštanov, ale aj napriek tomu sme vyzbierali 3125 kg papiera.

Ocenenie diplomom a vecnou cenou patrilo:

1.miesto - Tkáč Sebastián 325kg

2.miesto - Tkáč Alexander 311 kg

3.miesto - Paulínka Budzová 301 kg

4.miesto - Andrej Mikula 230 kg

5.miesto - Timea Žilková 222 kg

Za jednotlivé triedy bolo umiestnenie nasledovné:

1.miesto - trieda 3.B - 986,5 kg

2.miesto - trieda 1.B - 570,5 kg

3.miesto - trieda 1.A - 411 kg

Výhercom gratulujeme a ďakujeme za účasť.