• Rampa pri zadnej bráne do školy

• Váž. rodičia.

V priestoroch zadnej brány bola počas prázdnin nainštalovaná pri vstupe diaľkovo ovládaná rampa. Vzhľadom k tomu, že značka ZÁKAZ VJAZDU nebola rešpektovaná a opakovane dochádzalo k stretom medzi autami a deťmi, ktoré občas končili zranením, bolo nutné zaistiť väčšiu bezpečnosť žiakov. Školský areál je uzatvorený objekt, v ktorom sa počas príchodu žiakov nemôžu pohybovať autá (mimo obsluhy). Bude preto potrebné, v prípade, že využívate vstup zadnou bránou z ulice Čachovský rad, aby deti vystupovali na chodník pred bránou.  Prípadne využite hlavný vstup od Turca, ku ktorému sa tiež dá prísť autom. Veríme, že sa náš krok u vás stretne s porozumením, ide predovšetkým o bezpečnosť vašich detí. V prípade, že vy osobne prichádzate autom v úradnej veci, je potrebné využiť  priestor pri hlavnom vstupe od Turca, kde je dosť miesta na bezpečné zaparkovanie auta.

Ďakujeme za pochopenie.

• Otvorenie školského roka

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 sa   uskutoční dňa 5.9.2022 o 8,30 hod. pred budovou 2.st. ZŠ.

ZRPŠ pre rodičov žiakov 1. ročníka sa uskutoční o 9,30 hod. v priestoroch budovy 1. stupňa ZŠ v 1.A a 1.B triede.

Prevádzka ŠKD bude od 6,00 hod. do  8,30 hod. a od 9,30 hod. do 16,00 hod.

Žiaci budú pracovať v triedach do 10,30 hod.

Vydávanie obedov v ŠJ  bude pre 2.st. od 10,30 hod. do 11,00 hod., pre 1.st. od 11,00 hod. do 11,30 hod.

• Kultúrne poukazy pre žiakov končiaceho 9. ročníka

• Žiaci, ktorí končili 30. júna 9. ročník, si môžu prísť prevziať kultúrne poukazy od pondelka, 22.8. za pani tajomníčkou v čase od 7,30 do 13,30. Žiaci, ktorí skončili dochádzku na našej škole v inom ako 9. ročníku, si môžu prísť prevziať poukazy od stredy, 24. 8. od 8,00 do 13,30 za svojimi triednymi učiteľmi.

• Letná škola

od 15. 8.2022 na základe schváleného projektu MŠVVaŠ SR začíname s realizáciou
            aktivít v rámci Letnej školy 2022 pre prihlásených účastníkov podľa nasledovného
            harmonogramu:
            7,00 – 7,15 – schádzanie detí v priestoroch ŠKD, následné zadelenie do skupín
            7,15 – 9,00 – práca v skupinách
            9,00 - 9,30 - desiata v ŠJ
            9,30 - 11,30 - práca v skupinách
            11,30 – 12,00 – obed v ŠJ
            12,00 – 14,00 – popoludňajšie aktivity v priestoroch Školského klubu detí, exteriéri školy
            14,00 - 14,30 – olovrant v ŠJ
            14,30 – 16,00 - popoludňajšie aktivity v priestoroch Školského klubu detí, exteriéri školy
            Počas práce v skupinách bude deťom poskytnutý dostatočný čas na oddych.
            V prípade, že sa rodič rozhodne prísť pre dieťa pred 14,00 hod. je potrebné túto skutočnosť
            nahlásiť v aktuálny deň osobne ráno pri vstupe dieťaťa do ŠKD, alebo podať informáciu
            písomne a dieťa ju následne odovzdá príslušnej pani učiteľke, p. vychovávateľke.
            Do Letnej školy 2022 je potrebné si priniesť prezuvky, písacie potreby, pastelky, odporúčame
            zošit číslo 510,513, alebo iné podľa možností.
            Strava žiakov ( desiata, obed, olovrant, pitný režim ) bude zabezpečená v školskej jedálni . Na
            základe schváleného projektu je strava oprávneným výdavkom , t. j. bude žiakom hradená
            z projektu.
            V prípade nenastúpenia do Letnej školy 2022, alebo neprítomnosti dieťaťa v niektorý deň
            realizácie Letnej školy 2022, žiadame rodičov aby túto skutočnosť nahlásili bezodkladne.
            Taktiež žiadame v prvý deň nástupu do LŠ upresniť spôsob odchodu dieťaťa z Letnej školy
            2022 domov kontrolou údajov, ktoré ste uviedli v záväznej prihláške v mesiaci jún 2022.
            Prihlášku na kontrolu Vám odovzdá k nahliadnutiu po príchode do ŠKD príslušná p. učiteľka,
            p. vychovávateľka, ktorá bude pri vstupných dverách.
            Tel. kontakt pre nahlásenie zmien Letnej školy 2022: 0910954955 ( J. Šugárová – ZRŠ)